GE Vernova Jobs

GE Vernova Junior termeléstervező (1 év határozott időejű szerződés) in Veresegyház, Hungary

Job Description Summary

Mivel fogsz foglalkozni a pozícióban?

A termeléstervezők és a területi vezetők napi tervezési és riportálási tevékenységének támogatása. Az anyagok kikérésének, valamint a rendelések és raktárba történő visszaküldések megszervezése. A munka indítások, zárások és a kalkulációs folyamatok támogatása.

Job Description

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A heti és negyedéves ütemezések egyenletes elosztása az időben történő kiszállítás érdekében

  • Kommunikáció és egyeztetés az érintett osztályokkal a zavartalan termelés biztosításához

  • Az üzem anyagainak és erőforrásainak ellenőrzése a hatékony és folyamatos termelés biztosításának érdekében

  • Együttműködés a beszerzéssel az anyagok érkezésének kontrollásában

  • A termelési adatok kezelése és frissítése, annak biztosítása, hogy a munkák zárásakor minden óra és anyag terhelve legyen

  • Készletszintek folyamatos optimalizálása (beszerzett, félkész és késztermékek), különös tekintettel a zárási időszakokra

  • A termelés napi szintű támogatása, az erőforrás felhasználás (emberi és gépi) optimalizálása és ennek kommunikálása a termelés felé

  • Közép- és hosszútávú kapacitástervezés támogatása

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbiak:

  • Befejezett BSc/MSc végzettség vagy folyamatban lévő, utolsó féléves felsőfokú tanulmányok (preferáltan logisztika, ellátási lánc, üzleti vagy műszaki területen)

  • A magyar mellett kommunikációképes angol nyelvtudás

  • MS Office alkalmazások ismerete, kiemelten Excel tudás

  • Jó kommunikációs, analitikus és prezentációs képesség

  • Csapatjátékos, nyitott, befogadó attitűd

  • Képesség az önálló munkavégzésre és jó problémamegoldó hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Asszisztenciában, adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat

  • Középfokú vagy magasabb szintű aktív angol nyelvtudás

  • SAP, Oracle vagy más ERP rendszer ismerete

Miért jó nálunk dolgozni:

  • Kollégáink számára kiváló munkakörülményeket, folyamatos szakmai kihívásokat és hosszútávú karrierlehetőséget biztosítunk

  • Telephelyünkön minőségi ételeket kínáló étterem áll munkatársaink rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek

  • A munkábajárást (legyen szó Budapestről, vagy a környező településekről) kiterjedt céges és menetrendszerinti buszjáratok teszik kényelmessé

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No